dr. Mindaugo Puidoko knygos pristatymas Panevėžyje gegužės 24 d. 16 val.

„Brangieji, noriu pasidžiaugti ilgai rašytos knygos gimimu ir visus nuoširdžiai pakviesti į susitikimą jau šį penktadienį Panevėžyje 16 val., Panevėžio Elenos Mezginaitės viešojoje bibliotekoje (Panevėžys. Kniaudiškių g. 34)‼️

Ar įmanomos esminės permainos Lietuvoje? Atėjo tas laikotarpis, kai galutinai krenta kaukės. Žmonės turi teisę žinoti ir suprasti, kad Lietuva yra daug platesnių procesų sudėtinė dalis. Ir tik nuo mūsų pačių prabudimo, asmeninio laisvo apsisprendimo, drąsos ir ryžto priklausys, kas atsitiks su kiekvienu iš mūsų ir mūsų vaikais. Ši knyga skirta kiekvienam žmogui, kuriam yra svarbu gauti atsakymus apie tai, kas vyksta ir ką reikėtų daryti, norint mums susigrąžinti valstybės valdymą.

Lietuvai atėjo laikas dar lemiamam mūšiui už valstybės išsaugojimą. Kelio atsitraukimui neturime, nes kitaip valstybės klanų mums stumiama degradacija sunaikins Lietuvą arba pavers ją tokia vieta, kurioje tradicines vertybes palaikantys žmonės ir jų šeimos negalės gyventi. Jau nuskambėjo paskutinis skambutis vaduoti mūsų šalį nuo piktų, ją griaunančių pilkų vidutinybių ir drakonų žudikų klano. Kviečiu išgirsti!

Nuoširdžiai,
Seimo narys dr. Mindaugas Puidokas”

Autorius dr. Mindaugas Puidokas – politikas, visuomenininkas, socialinių mokslų daktaras, geopolitikos ekspertas, jauniausias kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus (2019 metų rinkimuose), LR Seimo narys nuo 2016 metų. Nuo 2024 m. Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos pirmininkas. 12 metų buvo KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto dėstytojas, docentas.


Dėstė tokius dalykus, kaip Diplomatijos menas, Tarptautiniai santykiai, Europos Sąjungos valdymo sistema, Visuomenės ir inovacijų raida ir kt. Aktyviai gina tradicinę šeimą, kovoja prieš Stambulo konvenciją ir siekius darželiuose bei mokyklose vaikams vis stipriau brukti žalingą informaciją. Palaiko griežtą kovą su nusikalstamais narkotikų platinimo, pedofilijos ir prekybos žmonėmis tinklais. Pasisako, yra UŽ TAIKOS saugojimą mūsų valstybėje.

Mindaugo Puidoko knygą jau galima įsigyti ir internete: https://www.patogupirkti.lt/knyga/kodel-lietuvoje-griuva-tiltai-drakonu-zudiku-palikimas-ir-karas.html