Ačiū palaikiusiems TAIKOS KOALICIJĄ Europos parlamento rinkimuose!

Dėkojame visiems, kurie palaikė mūsų suburtą TAIKOS KOALICIJĄ Europos parlamento rinkimuose! 🙏🏻🇱🇹🇪🇺

Deja, rinkėjų aktyvumas parodė, kad dar daug kas visiškai nesupranta šių rinkimų svarbos… Tuo tarpu konservatorių rinkėjai bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku eina ir renka vis tuos pačius… Konservatoriai švenčia pergalę, ir toliau Europa manys, kad Lietuvoje didžioji dalis žmonių yra UŽ karą, UŽ degradaciją ir PRIEŠ taiką bei PRIEŠ krikščioniškąsias vertybes…

Dar kartą parašysime tai, ko, deja, daugelis nesuprato: didelė dalis mūsų valstybę liečiančių sprendimų priimami Europos Parlamente. Todėl kiekvienas TAIKOS balsas yra svarbus! Jau nekalbu apie šeimos instituto gynimą ir panašius dalykus…

Džiugu tai, kad kitos Europos šalys bunda ir naujasis Europos parlamentas atneš permainas visame vakarų pasaulyje! Patriotinės jėgos labai sustiprėjo!

Tuo tarpu mūsų valstybėje vis dar klesti giliai šaknis suleidusi giluminė valstybė ir jos tarnai… LRT sėkmingai ignoruoja kai kurias EP rinkimuose dalyvavusias partijas, tame tarpe ir Taikos koaliciją. Nesame net kviečiami į LRT nei rinkimų dieną, nei į rezultatų aptarimą šiandien, nors ten dalyvauja kitos nė vieno mandato nelaimėjusios politinės jėgos! Savi ir svetimi? Tie, kurių sistema nenori matyti – tai mes!!! Tikiuosi supratote ir gavote atsakymus.

Kas gali iš esmės pakeisti situaciją mūsų šalyje?.. Panašu, kad tai – jau retorinis klausimas. Mūsų TAIKOS KOALICIJA nenuvils ja pasitikėjusių ir tęs savo vienijantį darbą‼️Ruošimės rudenį vyksiantiems Seimo rinkimams. Jei Jums ne tas pats, kas valdys Lietuvą, junkitės prie mūsų!

Pokyčiams reikia ne tik viešai matomų politikų, bet ir visų neabejingų žmonių pagalbos! Važiavome per Lietuvą ir žmonės Mindaugui sakė, kad nori, jog jis tęstų darbą Lietuvos Seime. To pačio norėjo ir dėl Eriko, Žilvino, Irenos ir dėl to pasirinko neiti į EP rinkimus vakar. Mes likome Lietuvoje visi, tad kviečiame vienytis kaip Vengrijoje ir per Seimo rinkimus jau būti maksimaliai aktyviais ir nekartoti tų pačių klaidų!